Zámečnictví s tradicí od roku 1996

Kvalitní řemeslné provedení, pevná cena, prodloužená záruka, dodržení termínu dodávky. To jsou benefity, které získáte při spolupráci s firmou Zámečnictví Pluhař s.r.o.

 

Součástí našich zakázek je řádně zpracovaná nabídka i výrobní dokumentace, kterou zašleme k odsouhlasení před zahájením výroby. Výsledkem je kvalitní řemeslné provedení dle představ zákazníka. Mimoto udržujeme po celou dobu trvání projektu komunikaci s klientem, abychom předešli případným nesrovnalostem. Termín nebereme pouze jako slovo. Dodržení lhůty dodávky je při jejím provedení závazné. Navíc máte jistotu stanovení pevné ceny, která se v průběhu realizace nezmění, a garanci prodloužené záruky.


Realizace pro naše zákazníky


Vjezdové brány

Vjezdové brány dle vašeho stylu pro privátní i komerční účely. Brána je hlavní komunikační prvek, který odděluje vaše soukromí od okolí. Zaujměte už na první pohled.

Zábradlí

Zábradlí patří mezi důležité doplňky každé stavby jak z bezpečnostního, tak estetického hlediska. Dodáváme a montujeme zábradlí pro interiér i exteriér z různých materiálů, včetně dřevěných madel.

Schodiště

Dobrá přístupová cesta je základ, proto schodiště patří k významným stavebním prvkům. Hledáte dodavatele, který zrealizuje vaši představu? Vyrobíme kovové schody v různém provedení.

Ploty a plotová pole

Hledáte ideální řešení pro pozemek či zahradu? Zajistíme vám oplocení s kompletním servisem. Vybírat můžete z různých materiálů i druhů plošných výplní.

Co u nás nakoupíte


Nosník dřevěného trámu 100 x 100mm

Ocelový pozinkovaný držák trámů

detail

475 Kč

Ocelový šachtový poklop pozink 600 x 600 mm

Ocelový šachtový poklop, kompletně pozinkovaný vč. samostatného obvodového rámu pro zabudování do podlahy.

detail

2 490 Kč

Ocelový šachtový poklop 800 x 800 mm

Ocelový šachtový poklop v základní barvě vč. samostatného obvodového rámu pro zabudování do podlahy.

detail

3 200 Kč

Rohožka ocelová pozink 400 x 600 mm

Kovová rohožka, kompletně pozinkovaná vč. samostatného obvodového rámu pro zabudování do podlahy.

detail

1 350 Kč

Nezávazná poptávka

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku.
Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.


poslat dotaz