Služby

Zajímá vás, proč si vybrat spolupráci s naší firmou? Poskytujeme zákazníkům kompletní služby, přes zpracování cenové nabídky a projektové dokumentace až po realizaci a dodání zakázky.

Na kvalitu služeb Zámečnictví Pluhař se můžete spolehnout, na trhu působíme již 23 let. Pošlete nám nezávaznou poptávku, obratem vás kontaktujeme. Každou poptávku řádně zaevidujeme, spojíme se s vámi, zjistíme bližší informace a další požadavky a začneme připravovat cenovou nabídku, případně plánovat termín možné realizace.

Zaměření

Před realizací zakázky je důležité provést zaměření u zákazníka. Službu na místě zajistí pověřený technik, se kterým budou vyřešeny i další detaily. Upřesníte si požadavky a specifikaci, projednáte možnosti provedení, stanovené normy a vaše kritéria, která se budou týkat povrchových úprav či návaznosti na stavbu. Zaměření před plánovou realizací je samozřejmostí. S naším pracovníkem můžete dořešit vše potřebné.


Cenová nabídka

Na každou poptávku vytvoříme bezplatně cenovou kalkulaci. Stanovení cenové nabídky je závazné a obsahuje rozpis jednotlivých položek, abyste byli plně informováni. Jakmile dojde k potvrzení zakázky, stačí podepsat cenovou nabídku...

Garantujeme našim zákazníkům platnost, závaznost a neměnnost cenové nabídky. Cena může být změněna pouze v případě, že klient projeví zájem o jiné provedení. V takovém případě je situace řešena změnovým listem.


Výrobní dokumentace

Ať už se jedná o projekt menšího či většího rozsahu, vždy vám připravíme výrobní dokumentaci, kterou vám zašleme k odsouhlasení ještě před zadáním zakázky do výroby. V dokumentu je možné doladit detaily a provést poslední změny, aby bylo dodané řešení přesně podle vašich představ.

Snažíme se vyjít zákazníkům vstříc. Hlavním přáním je docílit oboustranné spokojenosti.


Realizace a řádné předání díla

Jakmile jsou všechny formality dořešeny, následuje realizace díla, která probíhá výhradně v režii naší firmy. Zajímá vás v jakém stavu je zakázka? Obraťte se na nás, rádi vás informujeme. Můžete navštívit naší provozovnu a podívat se na průběh realizace. Po dokončení výroby dojde k předání díla, které proběhne na základě podpisu předávacího protokolu.


Záruka a záruční podmínky

Reference mluví za nás. Stojíme si za produkty, které vyrábíme a proto poskytujeme na zámečnické výrobky prodlouženou záruku až 36 měsíců. Svoji spokojenost můžete vyjádřit i vy, a to prostřednictvím krátkého elektronického dotazníku, kde můžete zhodnotit průběh celé zakázky. Vyplnění je nezávazné a může být i anonymní.

Nezávazná poptávka

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku.
Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.


poslat dotaz