Košík je prázdný  |  0 Kč

Podporujeme

Zámečnictví Pluhař s.r.o. pravidelně finančně podporuje neziskové organizace a spolky.

   HOSPIC SVATÉ ZDISLAVY Liberec

,,naším posláním je doprovázení těžce a nevyléčitelně nemocných klientů a jejich rodin prostřednictvím zdravotní, sociální, psychologické a duchovní podpory"

 

   Fond ohrožených dětí KLOKÁNEK

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

 

   Centrum rané péče LIRA, z.ú.

Centrum LIRA, z.ú. je nezisková organizace poskytující sociání služby. Poskytujeme sociální službu raná péče a sociálně aktiviziční služby.  Raná péče je určena rodinám dětí se zdravotním postižením nebo ohrožením vývoje v důsledku nepříznivého zdravotního stavu od narození do 7 let. Sociálně aktivizační služby jsou určeny rodinám dětí s poruchou autistického spektra od raného věku do 10 let.

 

   Nadace DOBRÝ ANDĚL

DOBRÝ ANDĚL je systém, pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky.

Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí jejích zakladatelů a dalších filantropů.

 

   Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež KRUHÁČ

je určeno dětem a mladým lidem ve věku 6-26 let v regionu Jablonec n.Nis, Tanvald a Železný Brod, kteří se ocitají v obtížné životní situaci. Poskytuje informace, podporu, odbornou pomoc a příležitost ke zdravému trávení volného času. Usiluje o pozitivní změnu v životním postoji a sociální začlenění klientů.

 

   Domov Maxov

Domov Maxov je příspěvková organizace s právní subjektivitou, zřízená hlavním městem Praha, financovaná prostřednictvím příspěvků (hlavní město Praha, MPSV, uživatelé služeb, dárci). V Domově Maxov jsou tato zařízení sociálních služeb:

Domov pro osoby se zdravotním postižením (Domácnosti obyvatel)

Domov se zvláštním režimem

Chráněné bydlení

Sociálně terapeutické dílny

Naše služby v současné době využívá 62 dospělých lidí s mentálním postižením.

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz