Reference

Zajímá vás, kdo využil služby Zámečnictví Pluhař? Podívejte se. Mezi klienty naší firmy patří významné a známé společnosti. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá.

aktualizováno 20 9. 2023


 

Zámečnictví Pluhař s.r.o. jsem si vybral pro výrobu atypické vstupní branky a nyní mohu říci, že to byla správná volba! Protože nejsem zrovna zdatný v technickém kreslení, konzultoval jsem nákres před odesláním objednávky s panem majitelem, který byl velice ochotný a vstřícný k mým požadavkům. Objednávka byla přijata 21.8. 2023 a 19.9. 2023 byla branka u mne doma, tedy o týden dříve, než bylo původně deklarováno a přesně podle mé představy a zaslaného nákresu!

Jiří Čikl

Děkuji, já si vážím toho, že jste mi tak rychle a ochotně odpověděl, pro ženu důležitá věc. Do budoucna nerez, ale teď už jsem to nevydržela a opekala jsem, chtěla jsem to zkusit. Díky za bytelny a lehky výrobek, ať se daří v podnikání.

S pozdravem Mejstříková

Perfektní jednání s majitelem obchodu. Naprosto vyšel vstříc a postaral se, aby zboží dorazilo o jeden den dříve. Při prohlížení webu jsem byl mile překvapen jaké výrobky nabízejí. Jen tak dál.

Pavel, Havířov-Město

Děkuji za rychlé vyřízení moji objednávky. Jednoznačně palec nahoru.

 Ať se daří.  Dušan Vinklar

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci při realizaci schodiště se zábradlím v RD - Turnov. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Přeji hezký den, Ing. arch. Lucie Baldová

Výrobek-přenosné ohniště s roštem jsem si na stránkách Zámečnictví Pluhař obhlížel asi 3/4 roku a pořád se jako laik nemohl rozhodnout, zda a které mám vybrat, z jakého materiálu apod. Tak jsem zkusil zavolat panu Pluhařovi, který mi vše vysvětlil a poradil. Naprosto skvělé jednání, bylo poznat, že mu velmi záleží, aby zákazník byl spokojen. Takhle si představuji odborné poradenství. Tak jsem tedy dal na jeho radu a objednal. Vše proběhlo, jak má včetně výborného doručení přepravní firmou. Ohniště bylo pečlivě zabalené do folie, ale i tak přes ní bylo vidět, co je to za zboží. Při doručení i pana řidiče nepochybně provedení výrobku zaujalo :-). Po jeho vybalení musím říci, že předčilo mé očekávání. Jsem laik, ale i já poznám, že ten , kdo jej vyrobil, ho dělal pečlivě, se smyslem pro detail. Za mne je hezčí než na obrázcích. Škoda, že je leden a ještě si tedy na jeho využití chvíli počkám. Naprosto objektivně říkám, že recenze na firmu i výrobky nelhaly. Děkuji, rád se v budoucnu do tohoto eshopu vrátím.

Roman z Fulneku

Zdravím všechny, dovolte mi podělit se o zkušenost s touto firmou, potřeboval jsem pomoc a obrátil se na majitele firmy, který mi vyšel vstříc, skvěle, rychle a profesionálně, téměř s hodinářskou přesností provedená prace, naprosto úžasné jednání zaměstnanců, zkrátka ještě nikdy jsem se nesetkal s podobnou firmou, zvlášť v dnešní době!

Vřele doporučuji. Jiří Prokop

,,Dobrý den, měla jsem cestu kolem Werku a všimla jsem si, že zábradlí a schodiště je již osazené. Moc pěkná práce a přecizní provedení. Byla jsem z toho nadšená.  Moc Vám děkujeme za spolupráci a těšíme se v budoucnu na další"

Přeji hezký den Monika

SIADESIGN LIBEREC s.r.o. Fügnerova 667/7, Liberec I

Dobrý den, pane Pluhaři, 

moc děkuji za rychlé odeslání, krmítko už mám doma a v neděli bude předáno jako narozeninový dar. Je parádní. Jsem architekta a mám většinou velký problém si z běžné nabídky vybrat. Proto mám velkou radost, že takovou kvalitní a designově čistou věc navrhuje a vyrábí české zámečnictví. Věřím, že byste s ním uspěli v nejednom "designovém" obchodě ;-)

S pozdravem  Ing. arch. Klára Vratislavová

,,Velmi nadstandardní zkušenost - velká profesionalita, skvělá komunikace a krásný výsledek. Mohu všem vřele doporučit"

Zuzana Hájková

Dobrý den pane Pluhaři, 

konečně jsem se dokopala napsat Vám do zámečnictví pár řádků, jako reakci na koupi otočného  roštu, který jsem u Vás pořídila.

První brada padla dceři, vyzvedávala ho pro mě u Vás a byla ohromená Vaší krásnou provozovnou. Čekala prý černou zámečnickou dílnu.

Pak padla brada mě, mám ráda hezké věci a tohle je opravdu krásný kus nábytku.

Manžel byl nadšený z precizního provedení a po používání jsme se všichni shodli na tom, že výhoda roštu je neuvěřitelná. Žádné držení a padání špekáčků do ohně, žádné postávání u grilu a hlídání masa před spálením. Jednoduše naložíme, máme volné ruce, v případě potřeby otočíme rošt, vyložíme, naklademe další, sedíme a všechno frčí jako dobře namazaný stroj. 

Tím jsem chtěla poděkovat, za mě výborná koupě.  Zdraví  Kopecká  Litvínov

Dobrý den, moc děkujeme, zábradlí i hrazda jsou krásné, přesně jak jsme si to představovali. Ani jsme nevěřili, že to do zimy stihnete. 

S pozdravem, Hana Veličková

,,Vážení pánové,  dnes Vaši lidé instalovali zábradlí v Trojánkách. Zábradlí je bezchybné, vypadá skvěle. Pánové montéři byli slušní a šikovní. Děkuji za spolupráci"

S pozdravem Jaromír Šourek

,,celkově s jednáním firmy i s konečnou realizací kovového zábradlí jsme velice spokojeni"

Marcela Varečková - kovové zábradlí v rodinném domě

,,velmi solidní a profesionální firma....dodržuje dohody​"

Michal Jiroš....vjezdová brána, terasové zábradlí, vnitřní schodiště-zábradlí​​​​​​

,, Dobrý den,  včera jsem se byla "živě" podívat na zábradlí u klienta.  Chtěla bych Vám poděkovat za perfektně odvedenou práci a hlavně bezproblémovou komunikaci a za trpělivost při ladění detailů. Těším se na další spolupráci a přeji hezký den

Ing. arch. Lucie Baldová

,, Dnes dopoledne k nám dorazilo objednané ohnište. Je super! Moc děkujeme.  Ani vysoké teploty nás neodradily od opékáni :-) letos bude ohniště hodně v provozu.  Ješte jednou moc dík za obchod.  Maximálni spokojenost!

S pozdravem, Martin Šiler

,,Zámečnictví Pluhař vřele doporučuji. Pan majitel reagoval bez prodlení na mou žádost o cenovou nabídku a předal věc s obratem technikovi. Ten k nám přijel, vše přeměřil a probral s námi návrh schodiště včetně detailů. Komunikoval s námi od prvopočátku až po den montáže. Málokterá firma má tak kompetentního technika. Taktéž montéři byli velice zkušení a milí. Atypické schodiště bez podest ve tvaru písmene "U" samozřejmě něco stálo, ale jsem přesvědčen o tom, že je to dobrá investice a bude sloužit po generace"

S pozdravem J. Jüptner

Dobrý den,  moc děkuji za skvělé ohniště. :) Zpracování se mi velmi líbí a oceňuji i vaši dobrou komunikaci a rychlost dodání. 

Přeji vám příjemné dny, Volfová 

...jinak moc děkujeme, madla jsou krásný a montáž proběhla zcela bez problému"

Zuzana Vavrušková

,,profesionální přístup k zákazníkovi a perfektně odvedená práce. Chtěl jsem vyrobit plot podle mého návrhu s vlastní montáží. Firma mi vyšla vstříc a návrh jsme řešili přes email. Změřil jsem rozteč sloupků a výšku a vydal se do firmy Pluhař. Na místě už byl připraven vzorek materiálu a nástin jak bude plot vypadat.
Plot už mám hotový, všechny pole vyšly, materiál byl použit kvalitní, včetně pozinku a barvy (ne jako v marketech, co jedno pole zvednete jednou rukou). S klidným svědomím můžu firmu Pluhař doporučit

Jaroslav Zeman

,,velmi ochotný pan majitel a velice vstřícná paní účetní. Velká spokojenost!!!

Libuše Zelenková

,, dnes jsem převzal nosníky ("žebříčky") a jsem opravdu velmi spokojen! Namátkou jsem zkontroloval co se dalo a zdá se být vše svařeno na milimetr přesně a rovně, je to fantastické. Mockrát děkuji, jsem opravdu velmi spokojený a doufám, že se brzy potkáme nad další zakázkou.

Ing. arch. Tomáš Minarovič

,,mockrát děkujeme za opravdu výbornou opravu brány. Byla jsem maximálně spokojená s komunikací a přesným dodržením všeho dohodnutého"

Ještě jednou díky a přeji pěkný den,  Eva Rydlová

S firmou Pluhař spolupracujeme již několik let a musím konstatovat, že svou šikovnost a kvalitu přenášejí na zadané výrobky.
Spolehliví řemeslníci. :) :)

David Laube - laubestavby.cz

,,mřížky mám již vyrobené (i osobně namontované) - mnoho děkuji Vaší firmě za velmi kvalitní práci a profesionální vstřícnost  Vašeho technika. Jsem více než stoprocentně spokojený, ostatně jako vždy...

Zdraví Marek Heš

Musím pochválit firmu jako celek, od vynikajícího přístupu a komunikace ze strany majitele i všech jeho kolegů přes profesionalitu a šikovnost při zpracování a úpravách netypické zakázky až po toleranci s úhradami na splátky. Dlouho jsme hledali firmu jako je tato, která by byla schopna vyrobit zařízení do naší gastronomické provozovny, a to jak jednoduché nerezové pomůcky, tak složité grilovací stoly se vsazenými elektromotory a mechanickými převody. Než jsme našli Zámečnictví Pluhař, tak nás odmítlo několik drobných zámečníků, pro které byla naše zakázka moc složitá i několik velkých firem, pro které zase byla moc malá. Se Zámečnictvím Pluhař spolupracujeme už čtvrtým rokem a zažili jsme i jejich stěhování do stále vylepšovaných nových prostor, na kterém je vidět postupný růst menší české firmy na základě poctivé práce. Jako spolumajitel malé gastronomické firmy si dokážu představit, kolik je za tím úsilí. Držím palce a těším se na další spolupráci, za kterou se nám vyplatí dojíždět až ze sousedního kraje.

Martin Kačmar, Kebab Maidum, Ústí nad Labem

,,Výborná spolupráce. Dodávka a montáž vrata pro Českou mincovnu a. s."

Pavel Šikola, Česká mincovna a.s.

Dobrý den pane Pluhaři, děkujeme za zdařilou realizaci obou zábradlí. S panem Lazaryanem  jsme vše zdárně vyřešili. Patří mu velké díky za pěkný výsledek a výbornou komunikaci. 

Jana B. vnitřní a venkovní zábradlí

,,Příjemné jednání a dobře odvedená práce. Naprostá spokojenost"

Jiří Matějka, vnitřní madlové zábradlí

,,Chtěli bychom Vám moc poděkovat! Zábradlí vypadá velice pěkně,jsme moc spokojení! Díky za skvělou spolupráci a komunikaci. "                   

Mějte se a ještě jednou díky.Vágnerová

,,Jsem velmi spokojen jak s přístupem technika při projednávání a zaměření zakázky, tak s velice profesionálním provedením práce montážníky"

 Ing. Jan Louma, nerezové zábradlí

,,Vážíme si profesionálního přístupu, kvality práce a velmi dobrého výsledku.
Lenka Zdobinská, kovové dvěře v interiéru

,, Dobrý den. Chci vám moc poděkovat, jste skvělá parta, máte prima lidi, vyřiďte to kolegům. Mockrát díky."
p. Dědeček, Jablonec n/N

,, Dobrý den. Vše je ok. Děkuji vašim chlapům montérům, jsou velmi příjemní a odvedli perfektní práci.  Ještě jednou, velký dík za všechno, co jste pro nás udělali. Jsem ráda, že jsem si zvolila firmu Pluhař.
Vše dobré, Vízková

,,zábradlí do našeho RD bylo dodáno včas a podle našich představ. Plánování proběhlo hladce. Společnost reagovala pružně a efektivně. Celkově jsme byli velmi spokojeni. Zábradlí je krásné."
Petr N. Rádlo, schodišťové zábradlí do RD

,, s prací a přístupem jak vedení, tak i montáží nerezového zábradlí jsem byl velice spokojen. Děkuji a přeji hezké svátky."
Petr Šikl

„firma Zámečnictví Pluhař pro nás vyrobila zahradní pergolu a vstupní branku, oboje z pozinku. V případě pergoly firma dodala vlastní návrh její podoby, jelikož jsme neměli jasnou představu. Návrh se nám líbil a realizace dopadla výborně. Pergola je výrazným prvkem naší zahrady a s její podobou i funkčností jsme naprosto spokojeni. U branky se jednalo o menší zakázku, i v tomto případě jsme byli s prací firmy velmi spokojeni, stejně tak s jednáním pana Pluhaře a zaměstnanců firmy. Doporučuji.”
M. Javorská

,, jsem s vašimi vraty velmi spokojen…fungují bez nejmenší chybičky a i vypadají velmi dobře…takže maximální spokojenost" Děkuji ještě jednou.
Ing. Pavel Stejskal

,,opláštění krbové vložky je krásné, práce přesné, povrchová úprava kvalitní, Váš technik se zajímal a staral, jsem s prací firmy Zámečnictví Pluhař velice spokojen. Opláštění krbové vložky.
Miloslav Machálek, Liberec

,,jsem velmi spokojen s provedením práce i montáže na kovaném oplocení"
V. Blažek, Jablonec nad Nisou

,,Vaše firma funguje profesionálně a se spoluprací jsem spokojený. Především bych ale chtěl pochválit práci Vašeho mistra p. Vladimíra Pradlera, který nám vždy pomohl vyřešit náš problém. Je to precizní profesionál, kterého bych zde potřeboval také. Drží slovo, vždy se mu dovolám a toho si vážím. Navíc je sám velice šikovný. Jako firma šlapete výborně a já Vám přeji, aby Vám/nám to vydrželo další léta" 
Radim Varga, Koordinátor údržby, TI Automotive AC, Jablonec nad Nisou

,,s celkovým průběhem řešení mé zakázky jsem byl velice spokojen, pro zadání stačilo pracovníkům zaslat elektronickou verzi výkresu s mou představou, po telefonickém odsouhlasení a ujištění, že jsme se pochopili, se ihned pustili do práce a velice rychle bylo hotovo. Zpracování je velice kvalitní a spolupráce velmi vstřícná. I z předchozích zakázek mám jen ty nejlepší zkušenosti a rozhodně doporučuji i kolegům a známým"
Petr David - Clean - air s.r.o.

,,Super práce!!!  Už mám připravené další nápady, které s vámi velice ráda uvedu v realitu"
Velký díky květinářka Jana

,,služby Vaší firmy využíváme už potřetí (nemýlím-li se) a byli jsme s Vaší odvedenou prací vždy spokojeni"
Pavel Rokos, SVJ Březová 16, 18 Jablonec n/N

,,kvalita a provedení dodávaného výrobku - okrasné balkonové zábradlí na vysoké úrovni"
zákazník z Liberce

,,opravdu jsem byl příjemně překvapen přístupem, přesto, že moje zakázka pro firmu byla spíše malá. Moc děkuji !
Ota Bauer, mříže na dveře

,,pracovníci Vaší firmy se chovali velice profesionálně a nejednalo se o první zakázku"
Mgr. Tomáš Macek, Věznice Rýnovice

,,profesionální práce po všech stránkách na dodávce a montáži otevřené střešní terasy pro zaměstnance"
Jiří Eršil, vedoucí správy majetku, JABLOTRON ALARMS

,,moc Vám a Vašim pracovníkům děkuji za odvedenou práci. Zábrana vypadá perfektně. Jsem ráda, že jsem dostala doporučení na Vaší firmu. Těším se na další spolupráci"
Irena Patočková, Ornex, spol. s r.o.

,,s firmou jsem velmi spokojen, těším se na další spolupráci"
J. Karásek, Tenneco CA Hodkovice nad Mohelkou

,,spolupráci a celkové provedení zakázky hodnotím kladně"
Velecký Jindřich, výroba brány a branky

"s uvedenou společností spolupracujeme dlouhodobě, odvádí profesionální práci ve vysoké odborné kvalitě v souladu s uzavřenou objednávkou a s plněním zakázky jsme byli vždy spokojeni.
nepodepsané poděkování

,,rychlé, skvělé, kvalitní provedení zakázky"
Michaela Šenkýřová, mříže do okna

,,velice oceňuji, když řemeslník u práce přemýšlí a nedělá "pouze" to co se po něm chce, firma Zámečnictví Pluhař mě přesvědčila, že patří k těm pár firmám, které tuto "nadstandardní" službu poskytují a zajišťují tím zákazníkovi perfektní profesionální přístup"
Jiří Cerman - místopředseda představenstva - Družstvo Jizerská 8, Jablonec n/N

,,firma pracovala rychle, dobře a podle zadání. Spolupráce byla skvělá, lidé jednající za firmu byli spolehliví, vstřícní a řešící vše k mé spokojenosti"
Pavlína Grulyová, kovové zábradlí s dřevěným madlem

,,s realizací zakázky jsme spokojeni. Vzhledem ke krátkému termínu se snažil dodavatel maximálně vyjít vstříc. Komunikace s dodavatelem byla na dobré odborné a profesionální úrovni. V případě dalších poptávek se budeme zcela určitě na tuto firmu obracet. Cena zakázky byla na úrovni cen obvyklých danému místu, spíše nižší...
provozně technický ředitel DPMLJ:  Ludvík Lavička

,,se službami Vaší společnosti jsme velice spokojení, výrobky jsou velice dobře provedené, komunikace s Vaší společností perfektní, jednoznačná...
Strojírenský zkušební ústav s.p.: Ing. Petr Fait

,,kvalitní firma, kvalitní zpracování schodišťového zábradlí...
Michal Rak 

,,s firmou Zámečnictví Pluhař s.r.o. jsem spokojena, práce jsou prováděny v termínu vždy za smluvenou cenu. Vzájemná komunikace je bezproblémová. Závady se po realizaci nevyskytly...
oddělení správy veřejné zeleně města Jablonec n/N: Ing. Klára Halamová

,,překvapil nás profesionální přístup k řešení celé zakázky, včetně vlastního přeměření jednotlivých mříží a provedení přesně podle zadání...
SVJ Mšenská 14,16 Jablonec n/N: Ing. Jaroslav Jakubička, místopředseda

,,jsem mile překvapen, že posíláte k vyplnění dotazník spokojenosti na zpětnou vazbu, abyste mohli odstranit slabá místa, kterých z mého pohledu a jednání s panem Pluhařem nemáte. Jen více takových firem. Díky!
Radek Plechatý

,,celková spolupráce je velmi dobrá, určitě budete zváni do dalších poptávkových řízení"
TRW Jablonec nad Nisou: Miroslav Žilka

,,s Vaší firmou již mám delší zkušenosti, proto bylo rozhodnutí k této zakázce oslovit Vás. Časový horizont byl dodržen, kvalitu  odvedené práce hodnotím na profesionální úrovni, v podstatě není co vytknout. Komunikace a konzultace problematiky velmi dobrá, stejně tak návrh technického řešení.
SVJ Mšenská 62, 64, Jablonec n/N: Vladimír Musil, předseda představenstva

,,celková spokojenost s odvedenou prací, vstřícné jednání, dobrá cena"
Plastime Chemi s.r.o. Jablonec nad Nisou

,,výborně hodnotím možnost detailně konzultovat řešení  při objednávce a technicky reálné návrhy na zlepšení a úpravy"
Ing. arch. Petr Klápště

,,zpracování konferenčního stolu z nerezu bylo velice pečlivé"
Zlatnictví, Jiří Slavotínek

,,Váš pan technik i jeho dva spolupracovníci odvedli moc pěknou práci"
Švermová, výroba a montáž interiérového schodiště

,,jedním slovem - SUPER"  zábradlí před francouzská okna, nerez
Libuše Žebráková 
 


Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz