Služby

Zajímá vás, proč si vybrat spolupráci s naší firmou? Poskytujeme zákazníkům kompletní služby, přes zpracování cenové nabídky a projektové dokumentace až po realizaci a dodání zakázky.

Na poctivý a svědomitý přístup firmy Zámečnictví Pluhař se můžete spolehnout, na trhu působíme již 27 let. Pošlete nám nezávaznou poptávku, obratem vás kontaktujeme. Každou poptávku řádně zaevidujeme, spojíme se s vámi, zjistíme bližší informace a další požadavky a začneme připravovat cenovou nabídku, případně plánovat termín možné realizace. 

 

Zaměření

Před realizací zakázky je důležité pečlivé zaměření u zákazníka. Službu na místě zajistí pověřený technik, se kterým vyřešíte i další potřebné detaily. Upřesníte si požadavky a specifikaci, projednáte možnosti provedení, stanovené normy a vaše kritéria, která se budou týkat povrchových úprav či návaznosti na stavbu. Zaměření před plánovou realizací je samozřejmostí. S naším pracovníkem můžete dořešit vše potřebné.

 

Cenová nabídka

Na každou poptávku vytvoříme cenovou kalkulaci. Stanovení cenové nabídky je závazné a obsahuje rozpis jednotlivých položek, abyste byli plně informováni. Jakmile dojde k potvrzení zakázky, stačí podepsat cenovou nabídku.

Garantujeme našim zákazníkům platnost, závaznost a neměnnost cenové nabídky. Cena může být změněna pouze v případě, že klient projeví zájem o jiné provedení. V takovém případě je situace řešena v předstihu, změnovým listem.

 

Výrobní dokumentace

Ať už se jedná o projekt menšího či většího rozsahu, vždy vám připravíme výrobní dokumentaci, kterou vám zašleme k odsouhlasení ještě před zadáním zakázky do výroby. V dokumentu je možné doladit detaily a provést poslední změny, aby bylo dodané řešení přesně podle vašich představ.

Snažíme se vyjít zákazníkům vstříc. Hlavním přáním je docílit oboustranné spokojenosti.

 

Realizace díla

Jakmile jsou všechny formality dořešeny, následuje realizace díla, která probíhá výhradně v režii naší firmy. Zajímá vás v jakém stavu je zakázka? Obraťte se na nás, rádi vás informujeme. Můžete navštívit naší provozovnu a podívat se na průběh realizace. Pokud je součástí zakázky i montáž, budeme vás v předstihu informovat o termínu, kdy k vám přijedou naši montéři.

 

Řádné předání díla

Po dokončení dojde k předání díla, které proběhne na základě podpisu předávacího protokolu nebo dodacího listu. A zbývá pouze z vaší strany zakázku řádně uhradit v hotovosti nebo převodem na náš účet.

 

Záruka a záruční podmínky

Reference mluví za nás. Stojíme si za produkty, které vyrábíme a proto poskytujeme na zámečnické výrobky prodlouženou záruku až 36 měsíců. Svoji spokojenost můžete vyjádřit i vy, a to prostřednictvím krátkého elektronického dotazníku, kde můžete zhodnotit průběh celé zakázky. Vyplnění je nezávazné a může být i anonymní.

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz