Ochranné mříže

Bezpečnost je velmi důležitá. Uvažujete nad koupí ochranných mříží? Jsme schopni je vyrobit přesně podle vašich požadavků. Rozměry a tvar přizpůsobíme přání zákazníka.

Zabezpečte svůj dům, byt nebo firmu. Nepotřebujete složitá zařízení, zkuste instalaci ochranných mříží. Dodáme mříže pro interiér i exteriér přímo na míru. Okenní, dveřní či balkonové. Žádné provedení pro nás není problém.

Typ mříže záleží na klientovi. K dispozici jsou pevné, skládací nebo otočné v různých variantách.

I mříž plní dekorativní funkci

Podstatnou stránku výrobku tvoří jeho vzhled, jenž je významný i v případě ochranných mříží. Dbáme na estetický rys našich produktů, ať už si zvolíte jednoduché, okrasné nebo kované.  Chceme, aby dodaný výrobek korespondoval i s celkovým vzhledem stavby či bytu.

Jaké nabízíme povrchové úpravy? Na výběr máte žárový pozink, kovářskou patinu, barvu a nerez. Abychom docílili optimálního vzhledu, využíváme při výrobě široký sortiment ocelových výkovků, volut, sponek a nýtů. Rozhodnutí, zda půjde o částečné nebo úplné kovářské provedení, je na vás.

Ochranné mříže pro vaši bezpečnost

Rozhodli jste se pro výrobu a instalaci mříží? Rádi vám poradíme. Nezapomeňte, že důležitým kritériem je dodržení požadavků na rozměr kovových profilů a jejich roztečí. Zjistěte si, jaké požadavky má na provedení mříží vaše pojišťovna.

Pokud chcete, aby produkt splnil vaše očekávání, doporučujeme, aby došlo k řádnému, pevnému a nedemontovatelnému spojení mříže s objektem.

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz