Ploty a plotová pole

Hledáte ideální řešení pro pozemek či zahradu? Zajistíme vám oplocení s kompletním servisem. Vybírat můžete z různých materiálů i druhů plošných výplní.

Moderní oplocení se hodí jak pro soukromé, tak komerční účely. Plní funkci ochrannou i estetickou, a proto je důležité zvolit ten správný typ. Nevíte si s realizací oplocení rady? Obraťte se na nás

Provedeme zaměření na místě a navrhneme optimální plán projektu, včetně zpracování dokumentace a cenové kalkulace. Samozřejmostí je zajištění dodávky a montáže. Navíc k našim výrobkům poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Záruka kvality a dlouhé životnosti

Dodáme vám oplocení z pozinkované oceli, z hliníku, lakované oceli nebo nerezu. K dispozici jsou různé druhy výplní. Dnes velmi oblíbené hliníkové lamely, dále ocelové hranoly, tahokov, perforované plechy, pletivo, plotové panely a sítě, dřevěné či plastové profily.

Pokud již máte jasnou představu, rádi ji zrealizujeme. Na co byste ale rozhodně neměli zapomenout? Před výstavbou zkontrolujte, zda je hranice vašeho pozemku správně vytyčena. A ověřte si, jestli pojištění vaší nemovitosti zahrnuje také oplocení. Ostatní nechte na nás.

 

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz