Vstupní branky

V portfoliu naší firmy nechybí ani vstupní branky. Jelikož se jedná o důležitý prvek, který návštěvník uvidí jako jeden z prvních, měla by branka působit hezkým dojmem. Inspirujte se našimi realizacemi.

Dodáme vám branky otočné tj. na pantech, posuvné nebo skládací, které jsou zakomponované do křídla vjezdové brány. Výběr materiálu závisí na klientovi, k dispozici je pozinkovaná či lakovaná ocel a nerez. Naše výrobky jsou stabilní a dlouhodobé, proto se nebojíme ani prodloužených záruk.

Estetický a funkční prvek

I branka může zaujmout svým vzhledem. Stačí správné a originální zpracování. Pro celkový dojem je zásadní vhodný výběr kování. Rádi Vám v tomto směru poradíme.

Nezapomínejte, že součástí mohou být i další doplňky, například poštovní schránka, zvonkové tablo a další. Pokud máte zájem o plošnou výplň, nabízíme různé materiály. Zvolit můžete hliníkové lamely, dřevěné či plastové profily, ocelovou výplň, tahokov, perforované plechy, pletivo a jiné.

Vstupní branky s dálkovým otevíráním

Máte rádi pohodlí? Pořiďte si vstupní branku na dálkové ovládání. Na co byste neměli zapomenout? Již při stavebních přípravách pamatujte na elektrické rozvody. Mimoto je důležité také správné stavební usazení sloupů pro branku. Chyby v této fázi přípravy mají zásadní vliv na funkčnost, proto byste je neměli podcenit.

Zaujaly vás naše realizace? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz