Zábradlí

Zábradlí patří mezi důležité doplňky každé stavby jak z bezpečnostního, tak estetického hlediska. Dodáváme a montujeme zábradlí pro interiér i exteriér z různých materiálů, včetně dřevěných madel.

Nerezová ocel, pozinkované provedení či ocel v barevné povrchové úpravě, to je materiál, ze kterého vám vyrobíme i dodáme zábradlí dle vašich požadavků. Nechybí ani zábradlí s ocelovou, skleněnou, lankovou, síťovou či dřevěnou výplní. Chceme, abyste měli možnost vybrat si tu správnou kombinaci.

Bezpečnost bez kompromisu

Moderní zábradlí je důležitým a funkčním doplňkem stavby i z hlediska bezpečnosti, která vychází z platných norem, jejichž dodržování je pro nás samozřejmostí. Zajímá vás, co říká norma o výšce zábradlí? Podívejte se v radách a návodech na přehlednou tabulku.

Potřebujete-li spojit dohromady design, kvalitu a funkčnost, obraťte se na nás. Zaručujeme maximální stabilitu a dlouhodobou životnost našich produktů.

Zábradlí pro každý prostor

Dodáme zábradlí pro všechny typy prostorů. Provedeme přesné zaměření s ohledem na bezpečnost a zpracování. Navrhneme optimální řešení, zpracujeme výrobní dokumentaci a cenovou kalkulaci.

 

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz