Interiérová kovovýroba

Přemýšlíte, čím oživit vaše bydlení? Vyzkoušejte kovové doplňky, které působí lehce, vzdušně, elegantně a nadčasově. Kov je nedílnou součástí jak moderních, tak klasických interiérů.

Nabízíme návrh a následné zpracování ze surové, nerezové nebo lakované oceli v libovolném barevném provedení. Výrobek můžeme na přání zákazníka doplnit šroubovými či nýtovými spoji nebo přiznanými sváry. Společně najdeme optimální řešení pro každou zakázku. 

Jednoduché i složitější realizace

Zpracujeme pro vás kovové výrobky bez omezení od jednoduchých tvarů až po masivní provedení. Praktičnost, elegance a vysoká odolnost, to jsou vlastnosti doplňků z tohoto významného materiálu. Uvažujete o jeho využití? Obraťte se na nás. Zajistíme kompletní dodávku včetně návrhu, výroby a montáže.

Co vše jsme schopni vyrobit? Kovový nábytek, stoly, židle, etažéry, obklady krbů či stěn, parapety, podhledy a jiné. Kov se navíc ideálně kombinuje s dalšími materiály, jako jsou například sklo, dřevo či beton, takže harmonie interiéru zůstane zachována. Vždy záleží na dobře zvoleném řešení a kvalitně odvedené práci. 

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz