Schodiště

Bezpečný a pohodlný pohyb mezi podlažími je základ, už proto patří schodiště k významným stavebním prvkům. Hledáte dodavatele, který zrealizuje vaši představu? Navrhneme vám a vyrobíme kovové schody v různém provedení.

Zajistíme kompletní realizaci venkovního i vnitřního ocelového schodiště v moderním stylu. Tvarová dispozice není ničím omezena. Na výběr jsou schody ze surové, nerezové či pozinkované oceli, která je vhodná zejména do exteriérů. Originální zpracování různých typů schodišť, které nejen vyrobíme na míru s ohledem na požadavky zákazníka, ale také dodáme a provedeme montáž.

Bezpečnost i pohodlí jsou samozřejmostí

U našich výrobků zohledňujeme přání klienta, vhodné umístění objektu i pohodlí budoucích uživatelů. Zaručujeme maximální stabilitu i dlouhou životnost.  

Stylové schodiště je dominantou domu i bytu. Přímá, točitá (vřetenová), samonosná, vetknutá, úniková, mlynářská či schodiště s podestou. Volba je na vás. Možná je i dodávka v různém barevném provedení nebo ve spojení s dřevěnými stupni a madly. Pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme i kombinaci s ochranným zábradlím.

Věnujte pozornost správné velikosti stavebního otvoru ve stropu. 

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz