Vjezdové brány

Vjezdové brány dle vašeho stylu pro privátní i komerční účely. Brána je hlavní komunikační prvek, který odděluje vaše soukromí od okolí. Zaujměte už na první pohled.

Výrazný objekt, který návštěvník při vstupu uvidí, je vjezdová brána. Nepodceňte tuto stavební a estetickou složku. Dodáváme a montujeme vjezdové brány včetně souvisejících prací i příprav. Samonosné, křídlové, skládací nebo kolejnicové, stačí si jen vybrat. Zajistíme pro vás dodávku, jejíž součástí jsou i pohonné jednotky a příslušenství.

Zaměříme, navrhneme, vyrobíme...

Samozřejmostí je pro nás zaměření na místě, návrh optimálního řešení s ohledem na budoucí správnou funkčnost a bezpečnost, zpracování výrobní dokumentace a stanovení cenové kalkulace.

Dodáme vám bránu z různých materiálů. K dispozici je pozinkovaná či lakovaná ocel nebo nerez. Nechybí ani plošné výplně. Dnes velmi odlíbené hliníkové lamely, dále dřevěné či plastové profily, ocelová výplň, tahokov, perforované plechy, pletivo atd. Zaručíme vám maximální stabilitu a dlouhodobou životnost. Na co si dát před realizací pozor? Nezapomeňte zkontrolovat, zda pojištění Vaší nemovitosti zahrnuje i oplocení.

 

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz