Vstupní dveře

Přejete si nové dveře? Zkuste kovové. Jsou stabilní, zajímavé a hodí se do rodinných domů, nově rekonstruovaných bytů i průmyslových objektů. Vyrobíme vám kvalitně zpracované kovové dveře s pěkným designem.

Dveře jsou vstupní bránou do vašeho soukromí, proto byste měli vybírat s rozvahou. Vyrábíme dveře venkovní, vnitřní, otočné a posuvné, vše včetně zárubní. Stačí nám jen říct, jaká je vaše představa. Cílem je splnit požadavky našich zákazníků, kterým dodáme i namontujeme dveře v nejvyšší kvalitě.

Stabilita a dlouhodobá životnost

Tvarové dispozice a rozměry jsou zcela libovolné a bez omezení. Výběr materiálů závisí na zákazníkovi. Nabízíme dodávky z lakované, nerezové nebo pozinkované oceli, jež je vhodná zejména do exteriéru. A co víc? Jsme schopni dodat i protipožární, certifikované dveře v atypickém rozměru.

Nechybí ani široká škála dveřních výplní. Zvolit můžete sklo, dřevo, kov, hliník, plasty a jiné materiály. Prioritou je najít optimální řešení s přihlédnutím k celkovému umístění výrobku.

Vyrobíme, dodáme, namontujeme

Zaujala vás některá z našich realizací dveří? Můžete je mít, stačí poslat poptávku. Vše zaměříme, zkonzultujeme, vyrobíme a dodáme...   

Nezávazná kalkulace zdarma

Zaujali vás některé naše realizace? Potřebujete nové schodiště, zábradlí, oplocení nebo vjezdovou bránu? Pošlete nám nezávaznou poptávku. Stačí popsat vaše požadavky a my vás budeme kontaktovat.

poslat dotaz